|
Rok w ogrodzie![]() Witam wtorkowym wieczorem. Weekend był słoneczny i wyjątkowo ciepły jak na te porę roku. ( 13 do 15 stopni) Od wczoraj już chłodniej ale jeszcze ze słońcem, a dziś całkowite zachmurzenie. Na chwilkę tylko byłam w ogródku, bo zimno. Zdjęcie nieco mniej aktualne bo z października. I rozchodnik już nie taki ładny. Rabatki pustoszeją, robi się smutno... [2020-11-10 19:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja już wszystko przycięłam w ogrodzie ,rozchodniki też bea [2020-11-12 10:08] u nas z rana tylko 5 st zimnica zrobiła się filipek [2020-11-12 08:57] Witaj Iwonko danusia2458 [2020-11-11 20:50] U mnie bylo sloneczko +16 wiec mialam kolejny pracowity dzien w ogrodzie! bednarekzk@arcor.de [2020-11-10 21:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |