|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Wszystkiego dobrego na dzisiejszy i na następne dni życzę. Pozdrawiam. [2020-11-06 07:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] Witaj Iwonko! Dziekuję i wzajemnie życzę zdrowia i też pozdrawiam. Moje chortensje już zbrązowiały, jeszcze ich nie ścinałam, dopiero wiosna się za nie wezmę... a teraz cóż sidzę w domu chociaz nie lubię, najlepiej czuję się na łonie natury[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] niestety idzie zima i będzie coraz gorzej z tym przebywaniem na powietrzu bo niestety jak to w dużym mieście smog wdziera się wszędzie a z maseczkami tobedzie ciężko spacerować[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] Pozdrawiam, życżę zdrowia i pogody [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2020-11-08 15:59] Witam Iwonko w niedziele i zycze milego dnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-11-08 09:16] Dzien dobry Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-11-07 15:23] Dzień dobry Iwonko. sabina [2020-11-07 09:09] Witaj Iwonko wzajemnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-11-06 18:56] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj jakoś deszczowo ,mży ,a miałam iść do ogrodu .Miłego dnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2020-11-06 09:48] I pozdrawiam serdecznie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-11-06 08:43] Dzień dobry. Dziękuję i odwzajemniam życzenia. sabina [2020-11-06 08:43] witaj Iwonko dziękuję i życze tego samego dla Ciebie filipek [2020-11-06 08:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |