Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzień dobry!
Wszystkiego dobrego na dzisiejszy i na następne dni życzę.
Pozdrawiam.

[2020-11-06 07:53]

Autor galerii: ivonetka



[2020-11-12]
Komentarze: 0

[2020-11-10]
Komentarze: 9

[2020-11-10]
Komentarze: 3

[2020-11-10]
Komentarze: 4

[2020-11-10]
Komentarze: 4

[2020-11-06]
Komentarze: 9

[2020-11-04]
Komentarze: 7

[2020-11-04]
Komentarze: 11

[2020-11-04]
Komentarze: 5

[2020-11-04]
Komentarze: 5


Komentarze do zdjęcia:


[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] Witaj Iwonko! Dziekuję i wzajemnie życzę zdrowia i też pozdrawiam.
Moje chortensje już zbrązowiały, jeszcze ich nie ścinałam, dopiero wiosna
się za nie wezmę... a teraz cóż sidzę w domu chociaz nie lubię, najlepiej
czuję się na łonie natury[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] niestety idzie zima i będzie coraz gorzej
z tym przebywaniem na powietrzu bo niestety jak to w dużym mieście smog
wdziera się wszędzie a z maseczkami tobedzie ciężko
spacerować[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] Pozdrawiam, życżę zdrowia i pogody [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
halinabylina [2020-11-08 15:59]



Witam Iwonko w niedziele i zycze milego dnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-11-08 09:16]



Dzien dobry Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-11-07 15:23]



Dzień dobry Iwonko.
sabina [2020-11-07 09:09]



Witaj Iwonko wzajemnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
danusia2458 [2020-11-06 18:56]



Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj jakoś deszczowo ,mży ,a miałam iść do ogrodu .Miłego
dnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bea [2020-11-06 09:48]



I pozdrawiam serdecznie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2020-11-06 08:43]



Dzień dobry.
Dziękuję i odwzajemniam życzenia.
sabina [2020-11-06 08:43]



witaj Iwonko dziękuję i życze tego samego dla Ciebie
filipek [2020-11-06 08:25]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT