|
Rok w ogrodzie![]() Wystarczy na dzisiaj zdjęć... na koniec bukiecik z hortensji, jaki zrobiła sobie córka, kiedy były jeszcze kolorowe. Pozdrawiam wszystkich. Dbajcie o siebie, niech Was omijają wirusy, infekcje... Trzymajcie się! [2020-11-04 10:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Piękny bukiet .Tobie też zdrowia i żeby wirusy omijały bea [2020-11-04 20:52] Dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę. sabina [2020-11-04 19:48] Bukiecik ładny ale już jak rozumiem nie ma go. sabina [2020-11-04 19:48] Dziękuję za wizytę u mnie. sabina [2020-11-04 19:47] Dobry wieczór Iwonko. sabina [2020-11-04 19:46] Iwonko wzajemnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-11-04 18:30] Witaj Iwonko.mialam podobny bukiet,ale niestety już zrobił się brzydki i wywalilam.tera może zastapie go rozchodnikiem filipek [2020-11-04 11:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |