|
Rok w ogrodzie![]() klon palmowy bardzo ładnie się prezentuje ale zaczyna gubić liście. [2020-11-04 10:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A czemu mi pod tą fotką wyszło? sabina [2020-11-12 22:09] Również życzę dobrej nocy i spokojnych snów. sabina [2020-11-12 22:08] Dziękuję za wizytę u mnie. sabina [2020-11-12 22:07] Witam w czwartek, z ranka sabina [2020-11-05 07:24] Dzień dobry Iwonko. sabina [2020-11-05 07:24] nie mam klonów palmowych ,nie wytrzymywały zim i już ich nie sadzę bea [2020-11-04 20:49] sabina [2020-11-04 19:49] u mnie listki tylko na końcówkach danusia2458 [2020-11-04 18:30] u mnie listki tylko na końcówkach danusia2458 [2020-11-04 18:30] U mnie klony w tym roku to porażka.juz są bez liści filipek [2020-11-04 12:00] Moje niektore juz liscie pogubily a wygladaly tak slicznie milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-11-04 10:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |