|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Upały u mnie okropne! W ogródku wszystko mdleje od gorąca. Trawnik w najbardziej nasłonecznionym miejscu już wypalony. Wieczorami spędzam czas na podlewaniu ogródka przez ponad 2 godziny. Na dzisiaj i kolejne dni zapowiadano burze... dobrze by było, żeby deszcz polał. Pozdrawiam serdecznie. [2022-06-28 11:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko i milego dnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-07-05 09:03] Witaj Iwonko ,u mnie też upał ,ale już tylko dzisiaj powyżej 30 stopni ma być .Wczoraj przeszła burza a właściwie burze ,bo grzmiało przez kilka godzin. bea [2022-07-01 09:34] U mnie pada! Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-06-30 22:11] Witam Iwonko Moja trawa to obraz nedzy i rozpatrzy milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-06-28 18:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |