|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj poświęciłam czas na prace w ogrodzie. Było w miarę ciepło, chociaż całkowicie pochmurno. I nawet kilka razy deszcz pokropił. Najwięcej roboty było z grabieniem liści... a jeszcze nie na tym koniec. Kilka dni temu tak wyglądała trzmielina... teraz już prawie goła [2020-11-04 10:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ślicznie wyglądała . bea [2020-11-04 20:48] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-11-04 19:49] moja też już goła[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-11-04 18:29] Liście u mnie w tym roku poleza,chyba że dojdę do siebie szybko filipek [2020-11-04 12:05] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ja tez wczoraj popracowalam i dzisiaj mam zamiar tez ruszyc do ogrodu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-11-04 10:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |