|
Rok w ogrodzie![]() Więcej straszydeł było w ogródku, ale wczoraj wzięłam się za wycinanie [2020-11-04 10:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Czas kończyć. Jutro też jest dzień. sabina [2020-11-11 16:51] Zasiedziałam się na O. sabina [2020-11-11 16:50] Ja już prawie wszystko mam wycięte .Teraz pielę .Dzisiaj bukszpanowe żywopłociki wypieliłam ,jutro w iglakach podziałam . bea [2020-11-04 20:46] Fajnie Anula powiedziała sabina [2020-11-04 19:50] Sekator ogrodowy to mój przyjaciel filipek [2020-11-04 12:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |