|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie rano było mokro ,ale potem nawet słońce świeciło .Ślicznie świecą te hosty jesiennymi kolorami .Moje już wycięłam . bea [2020-11-04 20:44] sabina [2020-11-04 19:51] Witaj Iwonko u mnie była taka sama danusia2458 [2020-11-04 18:27] Ładnie wyglądają te złote liście funkii filipek [2020-11-04 12:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |