|
Rok w ogrodzie![]() Witam w drugim dniu listopada. Tak kocham hosty, że było mi się bardzo ciężko rozstać z nimi więc jeszcze ich nie ścięłam. Dzisiaj miałam porządkować ogród i one też miały pójść pod nóż ale pogoda nie pozwala na prace ogrodowe... pada deszcz. Zasyłam pozdrowienia i życzę przyjemnego popołudnia. [2020-11-02 12:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-11-04 19:51] Ja już dawno je przycielam filipek [2020-11-04 12:07] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj i dzisiaj rano deszcz padał ,ale teraz wychodzi słońce .Idę do ogrodu ,bo mam jeszcze trochę do sprzątnięcia .Hosty już wycięłam . bea [2020-11-03 11:42] Dzien dobry Iwonko dzisiaj mam sloneczko wiec popracuje w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2020-11-03 09:43] Dzień dobry Iwonko. Pozdrawiam we wtorkowy poranek. sabina [2020-11-03 08:14] Witaj Iwonko u mnie też deszczowo dzisiaj danusia2458 [2020-11-02 19:21] witaj Iwonko! Ja lubię hosty ale wole je w wersji zielonej Lawinia [2020-11-02 17:06] W tym samym dniu witam Cię,Iwonko. sabina [2020-11-02 13:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |