|
Rok w ogrodzie![]() Wnuczek zadowolony, bo w parku jest plac zabaw więc chętnie skorzystał. Późnym popołudniem zaczął padać deszcz. Spokojnej nocy życzę i na jutro dobrego dnia. [2020-11-01 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dzieci uwielbiają takie zabawy filipek [2020-11-04 12:08] Do parku nie chodzę ,bo daleko ,ale las mam zaraz za drogą bea [2020-11-03 11:41] Jak te wnuki rosna a my coraz mlodsze milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-11-02 10:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |