|
Rok w ogrodzie![]() Witam. Smutny dziś dzień –Święto Zmarłych… tym bardziej smutniejszy, że nawet na groby nie można było pojechać … Przejeżdżający ludzie koło cmentarza komunalnego, zatrzymywali się, kupowali kwiaty i zabierali je do samochodu… Dzisiaj nie na cmentarze ludzie poszli, a do parków. Pogoda nie była zła. W mojej najbliższej okolicy spacerowiczów nie brakowało. Połaziłam i ja z wnukiem, żeby nie siedzieć w czterech ścianach. Na cmentarzu byliśmy z mężem tydzień temu – pomyliśmy groby ale też od razu postawiliśmy kwiaty i zapalili znicze… tak jakbym czuła, że 1 listopada możemy nie mieć możliwości. [2020-11-01 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Też w niedzielę byłam w lesie ,wyciągnęłam też Skarba pod pretekstem ,że sama się boje iść . bea [2020-11-03 11:39] Witam Iwonko zdjecie cudne, ja bylam u meza na cmentarzu.bednarekzk@arcor.de [2020-11-02 10:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |