|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek. Kolejny słoneczny dzień i mam ochotę wybrać się gdzieś za miasto... póki jeszcze można się przemieszczać. Dobrego dnia dla Was! [2020-10-27 11:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Beatko! Ubiegły tydzień u nas nie był zbyt łaskawy jeśli chodzi o pogodę, cały czas padał deszcz, nawet w czwartek wybrałam się na działkę ale za godzinę zaczęło padać i niestety musieliśmy wracać do domu. Czekam n a polepszenie pogody bo mam jeszcze duzo zaległych prac ogrodowych. Pozdrawiam cieplutko, życzę zdrowia halinabylina [2020-11-01 12:42] Dobrego dnia życzę.☺☺☺☺ sabina [2020-10-29 06:53] Pozdrawiam w czwartkowy poranek. sabina [2020-10-29 06:52] Witaj Iwonko w środę. Serdecznie pozdrawiam. sabina [2020-10-28 07:14] Witaj Iwonko i tak dobrze że mamy ogródki danusia2458 [2020-10-27 19:52] a ja nie ruszam się prawie z miejsca zamieszkania ,tylko w ogrodzie pracuję.chce uporządkować ogród ,zanim nadejdą mroźne dni . bea [2020-10-27 19:19] witaj Iwonko mnie naszła wena do pracy z prozaicznego powodu. Musiałam zapełnic kosze na czwartek Miłego wioeczoru filipek [2020-10-27 16:41] Witaj Iwonko galazki pociete, porzeczki przesadzone, miejsce po pomodorach skopane, czyli bylam pracowita milego popoludnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-27 15:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |