|
Rok w ogrodzie![]() Niezależnie od wieku, ciesz się z lata człowieku! :) Dzień dobry, witam w pierwszym dniu lata. [2022-06-21 18:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko dziekuje za mile komentarze i zycze milego wieczoru.bednarekzk@arcor.de [2022-06-25 22:31] witaj Iwonko!Dla mnie czerwiec to czas cięzkiej pracy. Koniec rozku szkolnego, rozliczenia, sprawozdania, pożegnania... Lawinia [2022-06-22 21:30] Witaj Iwonko lato to cudna pora roku ale upaly jak dla mnie " niekoniecznie" milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2022-06-22 08:20] Witaj Iwonko.Pięknie kwitnie naparstnica bea [2022-06-22 08:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |