|
Rok w ogrodzie![]() Już myślałam, że nic nie zakwitnie, a tymczasem mam w ogródku jesienne krokusy :) Weekend był mało słoneczny ale deszczu też niewiele, i raczej nocą, więc dni można było spędzać na powietrzu... w ogródku porobiliśmy wspólnie mężem, na cmentarzu groby umyliśmy. Witam w poniedziałek! Dzisiaj słoneczko świeci już od rana. Zamierzam kontynuować prace ogrodowe. Cieplutko pozdrawiam i życzę dobrego dnia oraz udanego całego tygodnia. [2020-10-26 11:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Krokusy śliczne. sabina [2020-11-07 09:10] Witam serdecznie Iwonko! u mnie dzisiaj piękna pogoda ,to znaczy nie padał deszcz .Wczoraj też nie padał deszcz ,toteż od kilku dni porządkuję rabaty .Dzisiaj powycinałam hosty . bea [2020-10-27 19:17] witaj Iwonko ja chyba dzis pojdę grabić listki, raczej wybierać je z rabatek. Ewentulanie skoszę paprocie bo jak zauwazyłam są brzydkie juz filipek [2020-10-27 09:42] Witaj Iwonko ja też mam na jutro plany ogrodowe danusia2458 [2020-10-26 19:40] Witam Iwonko, ja dzisiaj skosilam trawe a teraz ide cos upichcic bednarekzk@arcor.de [2020-10-26 13:41] Dziękuję za życzenia i odwzajemniam. sabina [2020-10-26 13:32] Dzień dobry Iwonko. sabina [2020-10-26 13:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |