|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj się długo słoneczkiem nie nacieszyłam ale najważniejsze, że deszcz nie padał to sobie popracowałam w ogródku. Zgrabiłam liście, pozamiatałam przy domu, posadziłam cebulki... jeszcze mi trochę tulipanów zostało na inną rabatkę. Witam we wtorek. Dziś słońca dużo więcej :) 11 stopni. (Wcześnie nad ranem szyby w samochodzie mrozik chwycił.) Vanille Fraise ( tegoroczny nabytek ) dopiero teraz lekko muśnięta kolorem. Serdecznie pozdrawiam. [2020-10-20 12:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Powoli musimy się zwijać z ogrodowymi pracami. Ja jeszcze trzymam kciuki za pogodę bo mam duze zaległości, niestety nie przeskoczę samej siebie, robie co mogę i tyle na ile pozwala mi zdrowie. Pozdrawiam cieplutko, życzę zdrowia halinabylina [2020-10-25 14:14] ☺😊sabina [2020-10-22 13:20] Witaj Iwonko. Pozdrawiam czwartkowo. sabina [2020-10-22 13:19] U mnie przymrozku nie było (chyba ) .wczoraj bez deszczu ,dzisiaj trochę siąpi .Poszłam do ogrodu i zaczął padać deszcz .Wróciłam i chyba przestał .Miłego dnia,Iwonko bea [2020-10-21 12:44] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-21 08:47] Witaj Iwonko u mnie też wreszcie słonecznie tylko dalej strasznie mokro danusia2458 [2020-10-20 20:55] witaj Iwonko! U mnie rano było chlodno ż eszłam od samochodu do szkoły w rękawiczkach Lawinia [2020-10-20 19:21] Śliczna ta hortensja Najbardziej lubię takie o sztywnych pędach filipek [2020-10-20 15:30] Witaj Iwonko ja już po obiedzie teraz druga kawa bo coś senna jestem.Nie byłam w ogródku,ale miałam robotę w domu.Umylam okna,tak mnie jakoś naszło Dobrego dnia filipek [2020-10-20 15:29] Witam Iwonko u mnie wczorajszy dzien byl sloneczny ale jakos nie mialam ochoty na ogrod mam jeszcze cebulki do wsadzenia, czekam na kuriera wiec musze siedziec w domu moze pozniej pojde do ogrodu bo teraz leci drobry deszczyk milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-20 12:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |