Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Wczoraj się długo słoneczkiem nie nacieszyłam ale najważniejsze, że deszcz nie padał to sobie popracowałam w ogródku. Zgrabiłam liście, pozamiatałam przy domu, posadziłam cebulki... jeszcze mi trochę tulipanów zostało na inną rabatkę.
Witam we wtorek. Dziś słońca dużo więcej :) 11 stopni.
(Wcześnie nad ranem szyby w samochodzie mrozik chwycił.)
Vanille Fraise ( tegoroczny nabytek ) dopiero teraz lekko muśnięta kolorem.
Serdecznie pozdrawiam.

[2020-10-20 12:10]

Autor galerii: ivonetka



[2020-11-01]
Komentarze: 3

[2020-11-01]
Komentarze: 2

[2020-10-27]
Komentarze: 8

[2020-10-27]
Komentarze: 1

[2020-10-26]
Komentarze: 7

[2020-10-20]
Komentarze: 10

[2020-10-19]
Komentarze: 15

[2020-10-17]
Komentarze: 5

[2020-10-15]
Komentarze: 11

[2020-10-14]
Komentarze: 8


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko! Powoli musimy się zwijać z ogrodowymi pracami. Ja jeszcze
trzymam kciuki za pogodę bo mam duze zaległości, niestety nie przeskoczę
samej siebie, robie co mogę i tyle na ile pozwala mi zdrowie. Pozdrawiam
cieplutko, życzę zdrowia
halinabylina [2020-10-25 14:14]



☺😊
sabina [2020-10-22 13:20]



Witaj Iwonko.
Pozdrawiam czwartkowo.
sabina [2020-10-22 13:19]



U mnie przymrozku nie było (chyba ) .wczoraj bez deszczu ,dzisiaj trochę siąpi
.Poszłam do ogrodu i zaczął padać deszcz .Wróciłam i chyba przestał .Miłego
dnia,Iwonko
bea [2020-10-21 12:44]



Witam Iwonko i milego dnia zycze
bednarekzk@arcor.de [2020-10-21 08:47]



Witaj Iwonko u mnie też wreszcie słonecznie tylko dalej strasznie mokro
danusia2458 [2020-10-20 20:55]



witaj Iwonko! U mnie rano było chlodno ż eszłam od samochodu do szkoły w
rękawiczkach
Lawinia [2020-10-20 19:21]



Śliczna ta hortensja
Najbardziej lubię takie o sztywnych
pędach
filipek [2020-10-20 15:30]



Witaj Iwonko ja już po obiedzie
teraz druga kawa bo coś senna
jestem.Nie byłam w ogródku,ale
miałam robotę w domu.Umylam
okna,tak mnie jakoś naszło

Dobrego dnia

filipek [2020-10-20 15:29]



Witam Iwonko u mnie wczorajszy dzien byl sloneczny ale jakos nie mialam
ochoty na ogrod mam jeszcze cebulki do wsadzenia, czekam na kuriera wiec
musze siedziec w domu moze pozniej pojde do ogrodu bo teraz leci drobry
deszczyk milego dnia zycze
bednarekzk@arcor.de [2020-10-20 12:20]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT