|
Rok w ogrodzie![]() Przybywam z pozdrowieniami i z promykami słonka, które właśnie zaświeciło. Dzień dobry, witam w nowym tygodniu! Nie muszę chyba dodawać, że dzień mam już zaplanowany... oby tylko pogoda się nie zmieniła... Udanego poniedziałku Wam życzę. [2020-10-19 10:38] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Wiem ,zapracowana jesteś w tygodniu .Ja też zapracowana ,ale w ogrodzie . bea [2020-10-21 12:42] Dzień dobry. Udanego wtorku życzę. sabina [2020-10-20 06:41] Spokojnej nocy życzę. sabina [2020-10-19 22:13] Przekonamy się , nie ma co gdybać.sabina [2020-10-19 22:13] Chciałabym dnia słonecznego , zapowiadają poprawę pogody, może akurat się sprawdzi? sabina [2020-10-19 22:12] to za fotkę.sabina [2020-10-19 22:10] Też miałam dzisiaj słoneczko ale i deszcz , tak co jakiś czas zmiana. sabina [2020-10-19 22:10] Zdążyłam się jeszcze przywitać pierwszego dnia nowego tygodnia. sabina [2020-10-19 22:08] Za pozdrowienia dziękuję bardzo, oczywiście odwzajemniam. sabina [2020-10-19 22:07] Dobry wieczór, witam serdecznie. sabina [2020-10-19 22:07] Witaj Iwonko u mnie dalej bez słoneczka niestety danusia2458 [2020-10-19 20:17] witaj Iwonko!U mnie w tygodniu tylko praca i obowiązkowa ściezka zdrowia po lesie. Na ogród patrzę przez okno... Lawinia [2020-10-19 19:59] Witaj Iwonko u nas było różnie za dnia.terax już prawie ciemno zostaje siedzenie w domu.Ogrodek czeka na zmiłowanie filipek [2020-10-19 18:12] Witam Iwinko i mnie słonka brak ale nie pada a to już coś Pozdrawiam poniedziałkowo Kwiatkizrabatki [2020-10-19 11:37] Witaj Iwonko u mnie tez sloneczko swieci ale mam termin do lekarza na 15,20 wiec w ogrodzie nie bede mogla popracowan a po drugie to mam wysokie cisnienie i boli mnie glowa milej pracy bednarekzk@arcor.de [2020-10-19 10:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |