Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Przybywam z pozdrowieniami i z promykami słonka, które właśnie zaświeciło. Dzień dobry, witam w nowym tygodniu!
Nie muszę chyba dodawać, że dzień mam już zaplanowany... oby tylko pogoda się nie zmieniła...
Udanego poniedziałku Wam życzę.

[2020-10-19 10:38]

Autor galerii: ivonetka



[2020-11-01]
Komentarze: 2

[2020-10-27]
Komentarze: 8

[2020-10-27]
Komentarze: 1

[2020-10-26]
Komentarze: 7

[2020-10-20]
Komentarze: 10

[2020-10-19]
Komentarze: 15

[2020-10-17]
Komentarze: 5

[2020-10-15]
Komentarze: 11

[2020-10-14]
Komentarze: 8

[2020-10-10]
Komentarze: 11


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko.Wiem ,zapracowana jesteś w tygodniu .Ja też zapracowana ,ale w ogrodzie
.
bea [2020-10-21 12:42]



Dzień dobry.

Udanego wtorku życzę.
sabina [2020-10-20 06:41]



Spokojnej nocy życzę.
sabina [2020-10-19 22:13]



Przekonamy się , nie ma co gdybać.
sabina [2020-10-19 22:13]



Chciałabym dnia słonecznego , zapowiadają
poprawę pogody, może akurat się sprawdzi?
sabina [2020-10-19 22:12]



to za fotkę.
sabina [2020-10-19 22:10]



Też miałam dzisiaj słoneczko ale i deszcz , tak
co jakiś czas zmiana.
sabina [2020-10-19 22:10]



Zdążyłam się jeszcze przywitać pierwszego dnia
nowego tygodnia.
sabina [2020-10-19 22:08]



Za pozdrowienia dziękuję bardzo, oczywiście
odwzajemniam.
sabina [2020-10-19 22:07]



Dobry wieczór, witam serdecznie.
sabina [2020-10-19 22:07]



Witaj Iwonko u mnie dalej bez słoneczka niestety
danusia2458 [2020-10-19 20:17]



witaj Iwonko!U mnie w tygodniu tylko praca i obowiązkowa ściezka zdrowia po
lesie. Na ogród patrzę przez okno...
Lawinia [2020-10-19 19:59]



Witaj Iwonko u nas było różnie za
dnia.terax już prawie ciemno
zostaje siedzenie w domu.Ogrodek
czeka na zmiłowanie

filipek [2020-10-19 18:12]



Witam Iwinko i mnie słonka brak ale nie pada a to
już coś Pozdrawiam poniedziałkowo

Kwiatkizrabatki [2020-10-19 11:37]



Witaj Iwonko u mnie tez sloneczko swieci ale mam termin do lekarza na 15,20
wiec w ogrodzie nie bede mogla popracowan a po drugie to mam wysokie
cisnienie i boli mnie glowa milej pracy
bednarekzk@arcor.de [2020-10-19 10:50]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT