|
Rok w ogrodzie![]() To już 3 miesiące, jak Krysi z nami nie ma. Oj, byłaby nam pokazywała piękne zdjęcia ze swojego ogrodu... Na pewno cudnie przebarwiły się jej bukietówki, zakwitły pełne zimowity, a pewnie wiele innych jesiennych kwiatów... Nadal jesienna słota. Pochmurno, chłodno i deszczowo. Dziś spędziliśmy popołudnie u córki, była imprezka w kameralnym gronie. Z weekendu została już tylko niedziela, zatem życzę Wam samych przyjemności i odpoczynku na ten ostatni dzień tygodnia, by zebrać siły na nowy. [2020-10-17 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Prawie zawsze myślę o Krysi ,kiedy wchodzę na ogrodniczkę ,albo idę popracować w moim ogrodzie .Żyła pełnią życia ,brakuje jej ogrodu ,jej radości .Żyła szybko ,szybko odeszła ... bea [2020-10-19 09:56] witaj Iwonko!żyła na 100% zawsze w biegu...jakby chciała nazyc sie na zapas.Zostala w naszych wspomnieniach. Ciekawe co córka zrobi z ogrodem? Lawinia [2020-10-18 19:35] Witaj Iwonko! Cały czas pamietam o Krysi, brakuje mi jej codziennych odwiedzin, wpisów i pięknych fotek. Ciągle o niej myślę, niestety nic nie możemy zrobić, takie jest nasze życie Pozdrawiam cieplutko,zycze zdrowia i pogody ducha halinabylina [2020-10-18 13:24] Milej niedzieli Iwonko zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-18 08:47] Witaj Iwonko Ja rowniez wczoraj myslalam o Krysi, ze to juz trzy miesiace jak jej nie ma z nami,tak szybko odeszla bednarekzk@arcor.de [2020-10-18 08:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |