|
Rok w ogrodzie![]() Deszczowy dzień, deszczowe pozdrowienia. Niech się ten dzionek dla Was w słoneczny zmienia :) Miłego dnia! [2020-10-15 11:38] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Tak, to winobluszcz ivonetka [2020-10-18 00:54] a to pewnie winobluszcz a nie kalina Lawinia [2020-10-17 19:53] witaj Iwonko!Moja kalina ma czerwone Lawinia [2020-10-17 19:52] Wzajemnie, słonecznej pogody na dziś. sabina [2020-10-17 08:25] Witaj Iwonko. Dziękuję za miłe życzenia. sabina [2020-10-17 08:25] sabina [2020-10-17 08:24] Witaj Iwonko oj jak ja już tęsknię za słonkiem danusia2458 [2020-10-16 19:32] Witam serdecznie ,Iwonko.Ale ładne kuleczki ,ale wiem ,że niejadalne bea [2020-10-16 11:01] Dzien dobry Iwonko, milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-16 10:31] witaj Iwonko masz rację u mnie była ta wysoka rudbekia, słabo rozrasta się, trudno ja uchwycić aparatem , musiałąm nagiąć do zdjęcia DObrego dnia filipek [2020-10-16 08:37] ja pozdrawiam cieplo i serdecznie mimo tego co mam za oknem filipek [2020-10-15 13:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |