|
Rok w ogrodzie![]() Raczej już nikogo nie zostanę o tej porze ale wypada się przywitać. Dobry wieczór. Zacznę od pogody, no bo jakże inaczej... Od niedzieli zmieniła się na gorszą - deszczową. Dziś były przerwy między opadami ale wczoraj deszcz padał nieustannie od nocy przez cały dzień... koszmar! A przy tym jest oczywiście zimno! Ucieszyłby mnie nawet promyk słońca lecz na próżno spoglądałam w niebo. No cóż, jesień w tym gorszym wydaniu. Takie astry kwitną u córci w ogródku. U mnie już tylko jakieś ostatki na rabatkach i nic nowego nie zakwitnie. Życzę Wam i sobie także, żeby jak najszybciej zaświeciło słońce. [2020-10-14 23:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny kolorek astra danusia2458 [2020-10-16 19:34] Astry bardzo ładne. sabina [2020-10-15 14:03] Pozdrawiam w czwartkowy, deszczowy dzień. sabina [2020-10-15 14:03] witaj Iwonko! U mnie nie pada ,ale zimno ,wczoraj lał deszcz cały dzień .Idę do ogrodu ,bo mam sporo do zrobienia przed zimą bea [2020-10-15 11:03] Witaj Iwonko u mnie wczoraj byl sloneczny dzien a dzisiaj pochmurno milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-15 09:55] Witaj Iwonko. sabina [2020-10-15 08:57] sabina [2020-10-15 08:57] witaj Iwonko oby spełniły się te życzenia. Mnie tez sloneczka brakuje i niech w końcu padac przestanie Dobrego dnia filipek [2020-10-15 08:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |