Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzień dobry w sobotę.
Tak mi szybko ten tydzień zleciał
i nie miałam czasu nawet na chwilę wpaść na Ogrodniczkę.
Dzisiaj jeszcze pogodnie więc muszę wykorzystać to popołudnie na prace ogrodowe. Do Was zajrzę wieczorem.
Tymczasem życzę przyjemnego popołudnia

[2020-10-10 12:49]

Autor galerii: ivonetka



[2020-10-20]
Komentarze: 10

[2020-10-19]
Komentarze: 15

[2020-10-17]
Komentarze: 5

[2020-10-15]
Komentarze: 11

[2020-10-14]
Komentarze: 8

[2020-10-10]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 4

[2020-10-01]
Komentarze: 11

[2020-09-30]
Komentarze: 4


Komentarze do zdjęcia:


Milego dnia Iwonko
bednarekzk@arcor.de [2020-10-14 11:44]



Witaj Iwonko ja życzę miłego wieczorku
danusia2458 [2020-10-12 20:44]



pozdrawiam w poniedziałkowy poranek
filipek [2020-10-12 09:22]



a teraz widzę ,że chyba u Ciebie pojedynczy ,ale i tak wygląda pięknie w takiej kępce
bea [2020-10-12 09:06]



witaj Iwonko! Pięknie kwitnie u Ciebie zimowit pełny .U mnie dwa kwiatki pokazał ,a
myślałam ,że zaginął u mnie .
bea [2020-10-12 09:05]



Pozdrawiam w poniedziałkowy ranek.
Miłego Iwonko.
sabina [2020-10-12 08:29]



Witaj Iwonko! U mnie sobotana działce była deszczowa a na osiedlu gdzie
mieszkam było w miarę pogodnie i bez deszczu. Jak wróciłam do domu to
byłam ździwiona,że u nas sucho. Musiałam jeszcze w trakcie dojazdu na
działkę zmienić plany i wróciłam do domu. Przy okazji zostawiłam w tramwaju
pelerynę przeciwdeszczową której bardzo mi szkoda, bo była podręczna i
mieściła się w małej saszetce. Teraz takiej nie znajdę, a parasolka jest
dla mnie zupełnie nieprzydatna. Coż za gapowe trzeba płacić Zimowity
masz prześliczne Pozdrawiam, życzę miłego tygodnia
halinabylina [2020-10-11 22:26]



Dzień dobry Iwonko.
Witam w niedzielne południe.
sabina [2020-10-11 12:52]



witaj Iwonko! Ja w weekend mam troche czasu dla siebie to zaglądam. Pozdrawiam
i zdrówka zyczę
Lawinia [2020-10-10 22:49]



Witaj Iwonko.
Tobie również miłego popoludnia.
sabina [2020-10-10 15:21]




sabina [2020-10-10 15:20]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT