|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w sobotę. Tak mi szybko ten tydzień zleciał i nie miałam czasu nawet na chwilę wpaść na Ogrodniczkę. Dzisiaj jeszcze pogodnie więc muszę wykorzystać to popołudnie na prace ogrodowe. Do Was zajrzę wieczorem. Tymczasem życzę przyjemnego popołudnia [2020-10-10 12:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-10-14 11:44] Witaj Iwonko ja życzę miłego wieczorku danusia2458 [2020-10-12 20:44] pozdrawiam w poniedziałkowy poranek filipek [2020-10-12 09:22] a teraz widzę ,że chyba u Ciebie pojedynczy ,ale i tak wygląda pięknie w takiej kępce bea [2020-10-12 09:06] witaj Iwonko! Pięknie kwitnie u Ciebie zimowit pełny .U mnie dwa kwiatki pokazał ,a myślałam ,że zaginął u mnie . bea [2020-10-12 09:05] Pozdrawiam w poniedziałkowy ranek. Miłego Iwonko. sabina [2020-10-12 08:29] Witaj Iwonko! U mnie sobotana działce była deszczowa a na osiedlu gdzie mieszkam było w miarę pogodnie i bez deszczu. Jak wróciłam do domu to byłam ździwiona,że u nas sucho. Musiałam jeszcze w trakcie dojazdu na działkę zmienić plany i wróciłam do domu. Przy okazji zostawiłam w tramwaju pelerynę przeciwdeszczową której bardzo mi szkoda, bo była podręczna i mieściła się w małej saszetce. Teraz takiej nie znajdę, a parasolka jest dla mnie zupełnie nieprzydatna. Coż za gapowe trzeba płacić Zimowity masz prześliczne Pozdrawiam, życzę miłego tygodnia halinabylina [2020-10-11 22:26] Dzień dobry Iwonko. Witam w niedzielne południe. sabina [2020-10-11 12:52] witaj Iwonko! Ja w weekend mam troche czasu dla siebie to zaglądam. Pozdrawiam i zdrówka zyczę Lawinia [2020-10-10 22:49] Witaj Iwonko. Tobie również miłego popoludnia. sabina [2020-10-10 15:21] sabina [2020-10-10 15:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |