Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dziś wyjątkowy, pogodny dzień!
I wyjątkowo długo popracowałam sobie
w ogródku.
O dziewiętnastej jeszcze było 20 stopni, tak więc po ciężkiej pracy, popijałam piwko przed domem.

[2020-10-03 19:58]

Autor galerii: ivonetka



[2020-10-19]
Komentarze: 15

[2020-10-17]
Komentarze: 5

[2020-10-15]
Komentarze: 11

[2020-10-14]
Komentarze: 8

[2020-10-10]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 4

[2020-10-01]
Komentarze: 11

[2020-09-30]
Komentarze: 4

[2020-09-29]
Komentarze: 8


Komentarze do zdjęcia:


Iwonko czy Ty znowu w podrozy?Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-10-07 15:44]



Witam Iwonko i milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-10-07 08:29]



Milego dnia Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-10-06 10:05]



pięknie się przebarwia ten winobluszcz u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bea [2020-10-05 10:00]



witaj Iwonko! U nas od piatku bylo bardzo ładnie jak na początek
paxdziernika. Dzisiaj trochę sie ochłodziło po deszczu ale można było chodzić
po lesie.
Lawinia [2020-10-04 20:13]



miłego popołudnia
filipek [2020-10-04 15:39]



witaj Iwonko u nas też było ładnie do wieczora za to dzis pada od kilku godzin.Liści coraz więćej, a jeszcze winobluszcz nie zaczął zrzucania swoich kolorowych liści. Pozostanie grabienie i ręczne zbieranie, bo odkurzacz jest tylko na suche liście
filipek [2020-10-04 15:38]



Witaj Iwonko! U mnie wczoraj też było wyjątkowo ciepło, ale musiałam
wcześniej wyjść z działki bo koleżanka przyjechała zawieźć mi winogron do
domu. Wyjechałyśmy o 17-tej a zwykle wychodzę z ogródka jak robi się
zmierzch:biglol[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] ziękuję za odwiedziny na moim ogrodku i miłe komentarze.
Przepraszam, że ostatnio rzadziej zaglądałam na Ogrodniczkę. Dwa tygodnie
byłam sama bo M wyjechał na wieś pomóc siostrze. Dwa tygodnie chodziłam na
zabiegi, a poza tym od czasu do czasu trzeba było coś w domu ugotować,
posprzątać a czas ostatnio przez moje kłopoty zdrwotne bardzo się
skurczył[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Pięknie wygląda kolorowy winobliuszcz rozpięty na płocie.
Widziałam też, że sporo podróżujesz. Ja w tym roku odpuściłam sobie
wszelkie wyjazdy i kontakty w większym towarzystwie. Jestem niestety w
grupie ryzyka i muszę się trochę pilnować. Pozdrawiam serdecznie, życzę
miłej niedzieli i udanego tygodna[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
halinabylina [2020-10-04 14:21]



Milej niedzieli Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-10-04 10:21]



to zdjęcie wczorajsze, akurat po deszczu, to i jeszcze
liście na kostce... ale dzisiaj już posprzątane🙂
ivonetka [2020-10-03 23:56]



Slicznie u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2020-10-03 22:39]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT