|
Rok w ogrodzie![]() Dziś wyjątkowy, pogodny dzień! I wyjątkowo długo popracowałam sobie w ogródku. O dziewiętnastej jeszcze było 20 stopni, tak więc po ciężkiej pracy, popijałam piwko przed domem. [2020-10-03 19:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko czy Ty znowu w podrozy?Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-10-07 15:44] Witam Iwonko i milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-10-07 08:29] Milego dnia Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-10-06 10:05] pięknie się przebarwia ten winobluszcz u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2020-10-05 10:00] witaj Iwonko! U nas od piatku bylo bardzo ładnie jak na początek paxdziernika. Dzisiaj trochę sie ochłodziło po deszczu ale można było chodzić po lesie. Lawinia [2020-10-04 20:13] miłego popołudnia filipek [2020-10-04 15:39] witaj Iwonko u nas też było ładnie do wieczora za to dzis pada od kilku godzin.Liści coraz więćej, a jeszcze winobluszcz nie zaczął zrzucania swoich kolorowych liści. Pozostanie grabienie i ręczne zbieranie, bo odkurzacz jest tylko na suche liście filipek [2020-10-04 15:38] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj też było wyjątkowo ciepło, ale musiałam wcześniej wyjść z działki bo koleżanka przyjechała zawieźć mi winogron do domu. Wyjechałyśmy o 17-tej a zwykle wychodzę z ogródka jak robi się zmierzch:biglol[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] ziękuję za odwiedziny na moim ogrodku i miłe komentarze. Przepraszam, że ostatnio rzadziej zaglądałam na Ogrodniczkę. Dwa tygodnie byłam sama bo M wyjechał na wieś pomóc siostrze. Dwa tygodnie chodziłam na zabiegi, a poza tym od czasu do czasu trzeba było coś w domu ugotować, posprzątać a czas ostatnio przez moje kłopoty zdrwotne bardzo się skurczył[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Pięknie wygląda kolorowy winobliuszcz rozpięty na płocie. Widziałam też, że sporo podróżujesz. Ja w tym roku odpuściłam sobie wszelkie wyjazdy i kontakty w większym towarzystwie. Jestem niestety w grupie ryzyka i muszę się trochę pilnować. Pozdrawiam serdecznie, życzę miłej niedzieli i udanego tygodna[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2020-10-04 14:21] Milej niedzieli Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-10-04 10:21] to zdjęcie wczorajsze, akurat po deszczu, to i jeszcze liście na kostce... ale dzisiaj już posprzątane🙂 ivonetka [2020-10-03 23:56] Slicznie u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-10-03 22:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |