|
Rok w ogrodzie![]() Wreszcie ciepło i ze słońcem, 24 na termometrze, ale też z wiatrem. Na szczęście to ciepły wiatr. Witam w sobotę. Jedyny taki dzień w tym tygodniu, kiedy pogoda sprzyja więc dzisiaj prace ogrodowe. Udanego weekendu wszystkim życzę. [2020-10-03 15:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też było ciepło i wietrznie ,ale wiatr bardzo przyjemny wiał .a wczoraj deszcz padał z małymi przerwami .Dzisiaj na razie słonecznie ,toteż zaraz idę do ogrodu ,bo popołudniu znów ma padać bea [2020-10-05 09:59] Witaj Iwonko śliczny energetyczny kolor marcinka danusia2458 [2020-10-04 18:18] Witaj Iwonko u mnie caly dzien padalo wiec ogrod poszedl w odstawke, ale u nas dzisiaj swieto to dobrze bo moglam siedziec w domu bednarekzk@arcor.de [2020-10-03 22:39] Witaj Iwonko u nas koło 20 st.troche wieje,ale ogolnie ok.Ja dziś tylko w domu robiłam,teraz nadrobię zaległości w tv.Ogrodkiem zajmę się po niedzieli. Milego filipek [2020-10-03 15:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |