Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w pierwszym dniu października.
Pogoda brzydka - pochmurno i siąpił deszcz. Teraz też pada.
Na zdjęciu rododendron... chyba mu się coś pomyliło... próbuje zakwitnąć?
Dobrej nocy życzę.

[2020-10-01 21:21]

Autor galerii: ivonetka



[2020-10-15]
Komentarze: 11

[2020-10-14]
Komentarze: 8

[2020-10-10]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 11

[2020-10-03]
Komentarze: 4

[2020-10-01]
Komentarze: 11

[2020-09-30]
Komentarze: 4

[2020-09-29]
Komentarze: 8

[2020-09-24]
Komentarze: 12

[2020-09-22]
Komentarze: 8


Komentarze do zdjęcia:


Witaj w sobotni ranek.
Pozdrowienia zostawiam.
sabina [2020-10-03 07:38]



Witaj Iwonko. Muszę zerknąć na moje maleństwo jak będę jutro na działce
miecia [2020-10-02 22:15]



witaj Iwonko! Odpoczywam sobie na O. Zaglądam czy macie już jesien.
Lawinia [2020-10-02 21:45]



Witaj Iwonko w piątkowe popołudnie.
sabina [2020-10-02 17:55]



Patrzę czy dobry znak postawiłam?
sabina [2020-10-02 17:54]




sabina [2020-10-02 17:53]



Iwonko.Te największe u mnie hortensje ,to Phantom. Rosną u mnie od 2014 roku
,ścinam je bardzo krótko wiosną ,na dwa oczka każdą łodyżkę , każdego roku .U
mnie nie są tak wysokie ,prawie 1,50 m.Jednak to najwyższe hortensje u mnie .U
mojej siostry Vanilla fraise i Limonki rosną na dwa metry ,są przepiękne ,ale ona
ma inną glebę .U mnie glina ,u niej raczej piaszczysta i codziennie są podlewane
konewkami wody .Ja o swoje tak bardzo nie dbam i może dlatego niższe .U mnie
Wanilki i limonki o wiele niższe od Phantomów .
bea [2020-10-02 11:05]



u mnie juka ma paki na trzech łodygach .Jestem ciekawa ,czy zdąży zakwitnąć przed
zima .
bea [2020-10-02 10:53]



witaj Iwonko u mnie też ten rodo zaczyna się rozwijać, ale o tej porze jakoś mnie to
nie wzrusza
filipek [2020-10-02 07:39]



Iwonko ja tez dlugo siedze ale teraz juz ide czytac do lozeczka a Tobie
spokojnego snu zycze
bednarekzk@arcor.de [2020-10-01 23:22]



U mnie Iwonko tez zakwita pojedynczymi kwiatkami spokojnej nocki Tobie
zycze
bednarekzk@arcor.de [2020-10-01 23:02]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT