|
Rok w ogrodzie![]() Witam w pierwszym dniu października. Pogoda brzydka - pochmurno i siąpił deszcz. Teraz też pada. Na zdjęciu rododendron... chyba mu się coś pomyliło... próbuje zakwitnąć? Dobrej nocy życzę. [2020-10-01 21:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj w sobotni ranek. Pozdrowienia zostawiam. sabina [2020-10-03 07:38] Witaj Iwonko. Muszę zerknąć na moje maleństwo jak będę jutro na działce miecia [2020-10-02 22:15] witaj Iwonko! Odpoczywam sobie na O. Zaglądam czy macie już jesien. Lawinia [2020-10-02 21:45] Witaj Iwonko w piątkowe popołudnie. sabina [2020-10-02 17:55] Patrzę czy dobry znak postawiłam? sabina [2020-10-02 17:54] sabina [2020-10-02 17:53] Iwonko.Te największe u mnie hortensje ,to Phantom. Rosną u mnie od 2014 roku ,ścinam je bardzo krótko wiosną ,na dwa oczka każdą łodyżkę , każdego roku .U mnie nie są tak wysokie ,prawie 1,50 m.Jednak to najwyższe hortensje u mnie .U mojej siostry Vanilla fraise i Limonki rosną na dwa metry ,są przepiękne ,ale ona ma inną glebę .U mnie glina ,u niej raczej piaszczysta i codziennie są podlewane konewkami wody .Ja o swoje tak bardzo nie dbam i może dlatego niższe .U mnie Wanilki i limonki o wiele niższe od Phantomów . bea [2020-10-02 11:05] u mnie juka ma paki na trzech łodygach .Jestem ciekawa ,czy zdąży zakwitnąć przed zima . bea [2020-10-02 10:53] witaj Iwonko u mnie też ten rodo zaczyna się rozwijać, ale o tej porze jakoś mnie to nie wzrusza filipek [2020-10-02 07:39] Iwonko ja tez dlugo siedze ale teraz juz ide czytac do lozeczka a Tobie spokojnego snu zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-01 23:22] U mnie Iwonko tez zakwita pojedynczymi kwiatkami spokojnej nocki Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-10-01 23:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |