|
Rok w ogrodzie![]() Witam świątecznie. Zasyłam serdeczne pozdrowienia znad morza. Życzę udanego długiego weekendu. [2022-06-16 17:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Ale ładne widoki .Czy w tym roku odwiedzę morze....nie wiem. bea [2022-06-21 08:19] Witaj Iwonko tesknie za takimi widoczkami, uwielbiam Baltyk pewnie w tym roku juz sie nie wybiore? Milego wypoczynku i slicznej pogody bednarekzk@arcor.de [2022-06-16 20:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |