|
Rok w ogrodzie![]() Witam w pochmurny wtorek. Pogoda ostatnio się zepsuła więc robótki ogrodowe wstrzymane. Trzeba przeczekać ten czas w domu. Wprawdzie teraz nie pada ale jeszcze mokro po wczorajszym deszczu. Życzę dobrego dnia. [2020-09-29 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie do dzisiaj była piękna słoneczna pogoda przez kilka dni,dzisiaj pochmurno i może padać . bea [2020-10-02 10:51] Witaj Iwonko. Ładna trawka [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] miecia [2020-09-30 21:39] Tobie życzę udanego dnia abyś mogła pójść do ogrodu. sabina [2020-09-30 07:50] O tej porze 11, to jeszcze nie najgorzej. sabina [2020-09-30 07:49] U mnie dość pogodnie....zaraz spojrzę na termometr ile stopni?? sabina [2020-09-30 07:48] Co z pogodą u Ciebie to już u dziewczyn wyczytałam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-09-30 07:47] Witaj Iwonko. sabina [2020-09-30 07:47] Iwonko tak jak mi zyczylas sloneczko wyszlo wiec pracowalam w ogrodku do ciemnego a teraz jestem padnieta wiec pije wineczko bo mialam na nie ochote[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-09-29 20:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |