|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko miłego wieczorku danusia2458 [2020-09-27 18:25] Dzisiaj ciebie witam słoneczkiem za oknem u mnie . bea [2020-09-25 10:07] Witaj w piątek Iwonko. Pozdrawiam serdecznie. sabina [2020-09-25 08:14] Witaj Iwonko u mnie tez sloneczna pogoda bednarekzk@arcor.de [2020-09-24 14:02] Dobrego dnia filipek [2020-09-24 13:37] Witaj Iwonko u mnie też jeszcze letnio.nie zrobiłam jeszcze nic w ogr.,bo po nocnym deszcz mokro wszędzie.praktycznie.zostaje mi usuwanie lisci filipek [2020-09-24 13:37] witaj Iwonko! Miłego dnia! mam jeszcze 3 godziny dyzuru Lawinia [2020-09-24 13:01] Przepraszam, wiadomo, z komórki piszę sabina [2020-09-24 12:45] Co mi tu wyszło??? sabina [2020-09-24 12:44] A u Ciebie przedpołudnie, tylko ta różnica sabina [2020-09-24 12:43] Mogłabym dosłownie za Tobą powtórzyć , b Mogłabym dosłownie za Tobą powtórzyć, bo i południe i ciepło i słonecznie. sabina [2020-09-24 12:42] Witaj Iwonko. sabina [2020-09-24 12:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |