|
Rok w ogrodzie![]() ...to ja lecę do ogródka, bo dzień już taki krótki... pracy sporo, a czasu mało! Przyjemnego popołudnia i miłego wieczoru życzę. Dziękuję za odwiedziny w mojej galerii... też Was odwidzę, jak tylko znajdę wolną chwilę. [2020-09-22 15:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-10-19 22:15] Witaj Iwonko.Dzień już krótszy 4 godziny ,.Ja już to odczuwam . bea [2020-09-25 10:06] Dziękuję za tyle życzeń i wzajemnie ode mnie. sabina [2020-09-23 07:00] Witam w środę Iwonko. sabina [2020-09-23 06:59] sabina [2020-09-23 06:59] danusia2458 [2020-09-22 18:58] Pozdrawiam serdecznie dobrego odpoczynku na wieczór życzę filipek [2020-09-22 18:30] Witaj Iwonko u mnie bardzo goraco i nie moge nic robic w ogrodku wiec pracuje w domu bednarekzk@arcor.de [2020-09-22 15:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |