|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek! Łapię ostatnie promyki słońca tego lata. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego popołudnia. [2020-09-21 13:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Całego dnia przyjemnego Tobie życzę. sabina [2020-09-22 05:50] Witaj Iwonko. Kłaniam się we wtorkowy poranek. sabina [2020-09-22 05:49] witaj Iwonko! wracam z pracy i cieszę sie słoncem na tarasie Lawinia [2020-09-21 20:42] Witam Iwonko i milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2020-09-21 20:29] Witaj Iwonko pięknie jest danusia2458 [2020-09-21 19:55] Witaj Iwonko! Ładny ten biało kwitnący rozchodnik . bea [2020-09-21 18:01] ładny jest ten rozchodnik, moj jakoś kładzie się. Jutro dostanie babmbusowe podpórki filipek [2020-09-21 15:15] Pozdrawiam serdecznie Iwonko ja troche sloneczka złpałąm robiąć w ogrodzie. Teraz kawa o odpoczynek. Jutro cd sadzenia cebul i przy okazji plewienia na rabatkach filipek [2020-09-21 15:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |