|
Rok w ogrodzie![]() Witam już z domu. Sporo prania, trochę roboty w domu, dużo pracy w ogródku, ale przynajmniej pogoda piękna! Cieplutko pozdrawiam i życzę udanego wtorku. Na zdjęciu moje ogrodowe zakupy. [2020-09-15 10:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A gdzie Ty Iwonko jestes???? bednarekzk@arcor.de [2020-09-21 12:08] Super,cieplutko pozdrawiam nina [2020-09-19 16:26] Dzień dobry Iwonko. Witam w piątkowy poranek. sabina [2020-09-18 08:04] Witaj Iwonko ja czekam na zamówienie danusia2458 [2020-09-17 19:20] witaj Iwonko ładne zakupy zrobiłaś. rozplenica z czarnymi klosami to było moje marzenie, ale niestety wszystkiego mmiec nie można filipek [2020-09-17 08:35] A i ładne zakupy sabina [2020-09-17 07:50] Pozdrawiam i miłego czwartku życzę. sabina [2020-09-17 07:44] Trzeba wrócić do codzienności, zajęć dużo to i czas szybko leci. sabina [2020-09-17 07:43] Witaj Iwonko. Co dobre i miłe już się skończyło?? sabina [2020-09-17 07:42] sabina [2020-09-17 07:42] Witaj Iwonko! Ja czekam na dostawe milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-09-16 09:29] Witaj Iwonko! ciekawe rośliny kupiłaś .U mnie tez nowe jeżówki do posadzenia ,i kilka innych bylin .Na drzewa i krzewy nie mam już miejsca ,a tak mnie korci kupić jakieś szczepione drzewko. bea [2020-09-16 08:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |