|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj miał padac deszcz, a tymczasem mamy słońce i gorąc - jest 28,4 stopnie na termometrze . Życzę Wam miłego wtorkowego popołudnia. Następnym razem wpadnę Was pozdrowić znad morza bo wkrótce wyjeżdżam. [2022-06-07 14:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko!U nas od dawno nie było deszczu. Pozdrawiam cieplutko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Lawinia [2022-06-12 22:10] miłego wypoczynku ,Iwonko.Uwielbiam morze ,ale nie wiem kiedy pojadę ,bo na razie jeszcze rok szkolny i obowiązki .I inne problemy na głowie... bea [2022-06-08 09:34] U mnie zrobilo sie ciemno, jestem ciekawa czy spadnie deszcz´? Sliczne piwonie moje juz przekwitly[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-06-07 14:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |