|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: sabina [2020-10-19 22:16] Super fotka Kwiatkizrabatki [2020-10-01 11:53] piękny zachód bea [2020-09-14 09:35] Witam Iwonko w sobote mowisz, ze mam odpoczac? Dzisiaj odpoczne u syna. A jesli chodzi o prace w ogrodzie to mam przynajmniej zajecie:biglol racy mam sporo ale jak pozniej popatrze to serce sie raduje, przeciez wszystkie tak mamy czyz nie? Milej soboty Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2020-09-12 10:03] Uwielbiam te widoki. mam duzo wspomnien bednarekzk@arcor.de [2020-09-11 21:50] Witaj Iwonko wzajemnie-cudny widoczek danusia2458 [2020-09-11 20:18] Iwonko nie przycinam brunet żeby zakwitły ponownie ale żeby wypuściły nowe zdrowe liście. Kwiaty u brunet tylko wiosna,latem są inne kwiaty w ogrodzie filipek [2020-09-11 19:39] Piękny zachód słońca nad morzem.nie wiem czy tylko mnie się zdaje, że szybko robi się ciemno filipek [2020-09-11 19:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |