|
Rok w ogrodzie![]() Pojechałam dziś do ogrodniczego 😄 Co kupiłam, to pokażę Wam po powrocie do domu. Tymczasem roślinki stoją na balkonie, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone, żeby się nie uszkodziły podczas podróży. Dzisiaj słoneczko dosyć późno wstało ale całe popołudnie świeci. Spędzamy czas na plaży i w porcie. [2020-09-11 18:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-10-19 22:16] ciekawa jestem co kupiłaś bea [2020-09-14 09:34] Iwonko ja zamowilam za 450 zl i czekam na dostawe a teraz robie miejsce w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2020-09-11 21:49] Miechunka nie moja. ivonetka [2020-09-11 20:51] U mnie też miechunka w rozkwicie filipek [2020-09-11 19:31] No wytrzymam do Twojego powrotu Iwonko, chociaż ciekawość mnie zżera. Miłego wieczoru filipek [2020-09-11 19:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |