|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Wypoczywam nad morzem i znad morza właśnie Was pozdrawiam. (Na zdjęciu latarnia morska i fragment plaży w Gąskach ) [2020-09-09 23:20] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Inaczej będzie nuda albo czas na Ogrodniczce będziesz spędzać😀 sabina [2020-09-10 22:52] I dobrej pogody bo to od niej dużo zależy, szczególnie tu nad morzem. sabina [2020-09-10 22:51] Udanego wypoczynku życzę. sabina [2020-09-10 22:50] A w tym roku byliśmy w 4 miejscach, w sumie to prawie cały miesiąc. sabina [2020-09-10 22:49] Jak widzę odpoczywasz. Patrz, że mnie ani razu nie przyszło do głowy odezwać się z wyjazdu. sabina [2020-09-10 22:48] Witaj Iwonko. sabina [2020-09-10 22:47] udanego wypoczynku miecia [2020-09-10 21:41] Witaj Iwonko milego wypoczynku zycze bednarekzk@arcor.de [2020-09-10 10:30] Miłego odpoczynku .W tym roku nie byłam nad morzem ,szkoda bea [2020-09-10 10:05] witaj Iwonko ładnej pogody Ci życzę, bo to jest teraz to masakra filipek [2020-09-10 07:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |