|
Rok w ogrodzie![]() Ze złamanych kwiatków różyczki zrobiłam bukiecik. Witam w poniedziałek. Mam pytanie, drogie Ogrodniczki, czy któraś z Was ma zimowity, i czy już wschodzą? Albo może już kwitną? Ja mam posadzone w trzech miejscach i w żadnym ich nie widać... Milego dnia życzę. [2020-09-07 12:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Tak ta sama Irka co tu była kiedyś Witaj Kwiatkizrabatki [2020-09-10 12:38] Miałam jeszcze krokusy jesienne... I też ich nie widać. Mam nadzieję, że zakwitną później. ivonetka [2020-09-09 23:41] zamowilam nowe zimowity, zolte jestem ciekawa jak beda wygladaly ale musze poczekac na ich ogladanie bednarekzk@arcor.de [2020-09-09 20:45] W ubiegłym roku o tej porze już kwitły ivonetka [2020-09-08 23:31] Witaj Iwonko moich ziemowitów jeszcze też nie widać danusia2458 [2020-09-08 19:39] Witaj Iwonko muszę poszukać swoich.ladny bukiecik ja ostatnio nie mam czego zrywać do wazonu filipek [2020-09-07 21:38] Witaj Iwonko! U mnie juz dawno kwitna a rozyczka slicznej urody bednarekzk@arcor.de [2020-09-07 20:20] Witaj Iwonko! Mam zimowity ,ale u mnie jeszcze nie kwitną .Nawet czubeczków jeszcze nie widzę . bea [2020-09-07 18:02] Witaj, mam zimowity, już wschodzą, pokazują blady kolorek matasia [2020-09-07 16:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |