|
Rok w ogrodzie![]() Witam późnym wieczorem niedzielnym. Różyczka dla Was na dobranoc i na miły jutrzejszy dzień. (Kwiatów miała więcej ale żeby nie było za bogato, to deszcz połamał. Dodam, że powtarza kwitnienie i teraz bardziej się postarała ) [2020-09-06 21:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Coś mnie bierze czuje.dobrej nocki filipek [2020-09-07 21:40] Pogoda działa mi na nerwy i zdrowie jak widzę.ja już pod kołdrą a jutro solidny rosół gotuje filipek [2020-09-07 21:39] Witaj Iwonko! U mnie słoneczko od rana ,idę do ogrodu ,mam stresa ogromnego ,muszę odreagować . bea [2020-09-07 10:48] Witaj Iwonko. Dziękuję i wzajemnie miecia [2020-09-06 21:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |