|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek! dzisiaj piękna pogoda. Pogoda, jaką bardzo lubię - 21 stopni, słoneczko i lekki wiaterek. Cieplutko pozdrawiam. [2020-09-03 12:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-09-12 15:51] Milej soboty Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-09-05 10:21] Witaj Iwonko. Ja deszczu i zimna mam już serdecznie dosyć[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] miecia [2020-09-04 21:49] a u mnie deszcz padał i było zimno bea [2020-09-04 11:18] Oj to zazdroszczę bo u nas tylko 15 i padało i strach wychodzić.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] elakowal49 [2020-09-03 19:31] Witaj Iwonko u mnie słoneczko też wróciło[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-09-03 19:09] Witaj Iwonko, wcale mnie nie smuci ze pada, musze po wczorajszej pracy odpoczac[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-09-03 14:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |