|
Rok w ogrodzie![]() Ale jest też nowy nabytek - Taragona. Napracowałam się wczoraj okrutnie żeby go posadzić. Nie wiedziałam, że kopiąc dołek trafię na ogromny korzeń rosnącej w pobliżu metasekwoi i mnóstwo mniejszych. Z trudem poradziłam sobie - te mniejsze usunęłam, ale ten wielki jest nie do ruszenia. Młody roduś już wsadzony. ( oby tylko się przyjął i rozrastał) [2022-06-07 13:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Bardzo ładny kolor .U mnie w iglakach też same korzenie ,a posadzone hortensje męczą się w tych korzeniach ,maja mało wody ,mało słonca i ślimaki je podjadają bea [2022-06-08 09:32] Sliczny [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ja chyba tez takiego mam? Najgorsze sa korzenie tez mam takie miejsca ale juz sobie odpuscilam kopanie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Milego popoludnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-06-07 14:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |