|
Rok w ogrodzie![]() ...nie tylko tyle, że chłodnym rankiem wita nas wrzesień, ale i całe dni są ostatnio dosyć chłodne. Wczoraj i dzisiaj pochmurno, z mżawką. 13 stopni. Po upałach jakie były, to bardzo duży spadek temperatury. Brrr... Życzę udanej środy i przyjemnej pogody. [2020-09-02 10:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-09-12 15:51] ślicznie zaczynają już wrzosy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2020-09-03 19:09] U mnie trochę cieplej ,bo wczoraj 17 stopni było ,dzisiaj chyba tez tyle ma być .ale ranki zimne już . bea [2020-09-03 09:40] Ja od jutra zaczynam znowu masaze kregoslupa a dzisiaj solidnie popracowalam w ogrodku[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] wiec masaz sie przyda[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-09-02 20:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |