|
Rok w ogrodzie![]() "Lato już powoli odchodzi. Chłodnym rankiem budzi nas wrzesień. Ten miesiąc skąpany we wrzosach Cichutko zapowiada nam jesień" Witam w drugim dniu września. [2020-09-02 10:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: 😊😊 sabina [2020-09-12 15:50] 😊😊 sabina [2020-09-12 15:50] Witaj Iwonko! u mnie deszczowo wczoraj było ,a dzisiaj na razie bez deszczu ,ale chodzą po niebie ciemne chmury .i temperatura już jesienna bea [2020-09-03 09:39] Witaj Iwonko! U mnie bylo dzisiaj cieplo i slonecznie wiec caly dzien pracowalam w ogrodzie, sporo krzewow mocno przycielam i przepuscilam przez maszyne wiec mam material do rozrzucenia bednarekzk@arcor.de [2020-09-02 20:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |