|
Rok w ogrodzie![]() Nie było u mnie burzy ani nawałnicy, o jakiej wczoraj ostrzegało RCB. Zagrzmiało tylko trochę i przeleciał deszcz. Ogródek mam dostatecznie podlany, bo przedwczoraj w nocy również lunęło bardzo obficie. Weekend był gorący, aczkolwiek sobota pochmurna. Dzisiaj mam sporo pracy w domu - m.in. mycie okien. [2020-08-31 12:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ☺☺ sabina [2020-09-12 15:50] nas ominęło całkiem danusia2458 [2020-08-31 20:17] mnie jutro czeka sprzątanie, bo mm coś będzie w ścianie kuł. Już widzę ten biały pył wszędzie filipek [2020-08-31 19:30] Nawałnicy u mnie też nie było ,ale deszcz padał obfity ,dach przecieka i plama na suficie się zrobiła ... bea [2020-08-31 18:07] Ja dzisiaj mialam termin na przeglad samochodu wiec w domu nic nie zrobilam bednarekzk@arcor.de [2020-08-31 16:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |