|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w nowym tygodniu! Rano zaświeciło słońce ale przegrało z chmurami. Jest wietrznie i teraz mży. Temperatura - jakiej długo już nie odnotowałam - tylko 17 stopni. [2020-08-31 12:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: 😊😊 sabina [2020-09-12 15:50] Postawię znaczki, że tu byłam, ale wrócę z komentarzem sabina [2020-09-12 15:49] Witaj Iwonko. sabina [2020-09-12 15:48] Witaj Iwonko u mnie na razie bez deszczu danusia2458 [2020-08-31 20:15] u nas chlodno i raczej deszczowo jest. Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-08-31 19:30] Witaj Iwonko! u mnie padał deszcz prawie cały dzień ,teraz nieśmiało wychodzi słońce ,ale zimno jest . bea [2020-08-31 18:05] Witaj Iwonko u mnie tez bylo nie ciekawie a teraz swieci sloneczko bednarekzk@arcor.de [2020-08-31 15:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |