|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was pięknie w słoneczny i bardzo ciepły piątek. Wczoraj było nieco chłodniej i wietrznie, dziś będzie gorąco. Wiaterek bardzo słaby. Życzę udanego dnia. [2020-08-28 10:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-08-30 09:07] sabina [2020-08-29 15:43] Witam w sobotnie popołudnie. Pozdrawiam serdecznie. sabina [2020-08-29 15:43] Witaj Iwonko u mnie pogoda taka sama danusia2458 [2020-08-28 19:29] Witam Iwonko u mnie tez cieplutko bednarekzk@arcor.de [2020-08-28 16:05] Witaj Iwonko u nas chłodno no tylko 18 st.i jak w listopadzie ponuro filipek [2020-08-28 12:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |