|
Rok w ogrodzie![]() liriope. kiedyś się zachwycałam takimi różnymi drobiazgami ale już mi przeszło, wolę większe rośliny. Przyjemnego popołudnia dla Was! [2020-08-26 11:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: małych staram się nie kupować ,nie widać ich w gąszczu u mnie . bea [2020-08-31 18:04] Witam w piątek czyli weekendu początek...no prawie początek.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-08-28 10:49] witaj Iwonko ja też wolę większe rośliny, mam liriope, ale nawet nie wiem jak wyglada teraz filipek [2020-08-27 09:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |