|
Rok w ogrodzie![]() Z pozdrowieniami wpadłam. Dzień dobry w środę. Słonecznie i gorąco, bo w tej chwili 25 stopni. Muszę dopisać, że wiał dosyć silny wiatr. Wiatr był ciepły, przyjemny a dzięki niemu można było spokojnie znieść 28 stopni, bo aż tak temperatura się podniosła. [2020-08-26 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas po deszczu, mokro i chlodno , bo tylko 16 st. Miłego filipek [2020-08-27 09:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |