|
Rok w ogrodzie![]() zastanawiam się czy położyć tu geowłókninę, nasypać kamiennej kory i mieć spokój, czy zostawić gołą ziemię z możliwością sadzenia cebulek? Jak pomyślę, że mogłyby tu rosnąć piękne tulipany... zrezygnuję chyba z własnej wygody a tym samym z geowłókniny i... i zacznę się rozglądać za cebulkami do wsadzenia :) Miłych snów i cudownego jutrzejszego poranka. [2020-08-25 23:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tulipany -u mnie drażliwy temat .Kuszą ,ale nie wiem ,czy kupię .Jesienią kupiłam cebulki ,wsadziłam ,a wiosną zakwitło tylko kilka i to chorych tulipanów .Zraziłam się trochę . bea [2020-08-31 18:03] ja jeszczeniedawno trabiłam,że nie kupuje cebulek w tym roku, ale silnej woli nie mam i już zrobiłam zakupy, bo nie wyobrazam sobie wiosny bez tulipanów na rabatce filipek [2020-08-26 08:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |