|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj pogoda bardzo fajna. 23 stopnie. Słoneczko i białe chmurki, jak baranki, rozchodziły się po niebie. Zaczęłam kiedyś robić obwódkę z kamieni i skończyć nie mogę :) [2020-08-25 23:38] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: kiedyś miałam taka obwódkę ,ale kosić trawnik przy nich ciężko .a kamieni mam ogrom ,ale za płotem bea [2020-08-31 18:01] witaj Iwonko takie kamienie przydałyby się i u mnie, bo ładnie na rabatkach wygladają filipek [2020-08-26 08:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |