|
Rok w ogrodzie![]() Witam jedynym kwiatkiem hortensji ogrodowej. Zakwitła już na nowym stanowisku. Może ta zmiana miejsca jej posłuży i w przyszłym roku zakwitnie większą ilością kwiatków... zobaczymy. [2020-08-25 23:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje ubiegloroczne niebieska i biała podmarzły na wiosnę. Muszę jednak je zabezpieczyć na zimę. Starych nie zabezpieczam już dobrego dnia Iwon ko filipek [2020-08-26 08:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |