|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj bez upału ( na szczęście) do południa było nawet pochmurno, popołudnie słoneczne. Pozostaje mi tylko życzyć Wam kolorowych snów a na jutro miłego rozpoczęcia dnia. [2020-08-23 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ależ piękny krzew!! I kwitnie tak obficie bea [2020-08-31 18:00] śliczny krzew hibiskusa danusia2458 [2020-08-24 19:28] witaj Iwonko dzień zaczął mi się nieciekawie, deszczowo niestety. Wspaniały krzew, bardzo je lubię filipek [2020-08-24 10:52] A jednak nie, dzisiaj będzie umiarkiwana temperatura. Cały czas trzyma te 20 kresek. sabina [2020-08-24 08:06] Dziękuję za życzenia i wzajemnie dobrego dnia życzę. sabina [2020-08-24 07:08] Wspaniały krzew sabina [2020-08-24 07:08] Wczoraj było upalnie ale dzięki wietrzykowi całkiem przyjemnie i znośnie. sabina [2020-08-24 07:07] Witaj Iwonko. U mnie na termometrze aktualnie 20 stopni. Z pewnością słupek pójdzie do góry. sabina [2020-08-24 07:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |