|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Wczoraj zapowiadana niebezpieczna burza nas ominęła, a tylko deszcz padał. W końcu ogródek podlany jak należy. [2020-08-23 23:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepiękny kwiat bea [2020-08-31 17:59] Witaj Iwonko ja tez mam fajnie podlane danusia2458 [2020-08-24 19:27] chyba taki kolor ketmii rosnie i u mnie, albo ciemniejszy . Teraz się zastanawiam filipek [2020-08-24 10:53] sabina [2020-08-24 07:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |