|
Rok w ogrodzie![]() Od godziny zbiera się na burzę. Gdzieś w oddali grzmi i zaczął padać deszcz. Może być niebezpiecznie... Miłego wieczoru życzę i spokojnej nocy. [2020-08-22 20:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: slyszałam grzmoty, ale burza do nas nie doszła. teraz pada spokojnie. Szykuje się odpoczynek od ogrodu dobrego dnia Iwonko filipek [2020-08-24 10:54] Witaj Iwonko! U mnie troszkę popadało, na szczęście nie było groźnie ale musieliśmy w sobotę wcześniej wyjść z działki bo zrobiło się mokro i zanosiło się na kolejną ulewę. Ale cieszę się z dodatkowej dawki wilgoci, może wreszcie będzie można pogrzebać w ziemi Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego tygodnia halinabylina [2020-08-23 21:48] Witaj Iwonko! U mnie dopiero spolidnie lalo co mnie cieszy bednarekzk@arcor.de [2020-08-22 21:22] witaj Iwonko! U nas juz dzisiaj od południa nie padało Lawinia [2020-08-22 21:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |